QR code

Text smlouvy CZ

Text smlouvy PL

Webové stránky

Spolufinancujeme z prostředků státního rozpočtu a EU

pr vpp

polsko

Kdy mají otevřeno

lékárna

Spořitelna

Divadlo Bruntál

KINO Mor. Beroun

Informační portál

logo STA

QR kód

qr code

Počasí dnes:

22. 10. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, během odpoledne od západu ustávání srážek. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Počasí v ČR WebCam LIVE

Webová kamera

webcam1

Projekty realizované za podpory státního rozpočtu a EU

"Rekonstrukce veřejného osvětlené Dvorce, okr. Bruntál".

podpora

VPP

koordinátor

logo

Projekt "Zpracování územního plánu obce Dvorce" je spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Název projektu:                                                 Zpracování územní plánu obce Dvorce

Registrační číslo projektu:                                                           CZ.1.06/5.3.00/17.08588

Doba realizace:                                                                            24.04.2008 - 30.06.2014

Celkové způsobilé výdaje projektu:                                                                340.800,- Kč

Spolufinancováno z prostředků EU:                                                               289.680,- Kč

Spolufinancováno ze státního rozpočtu ČR:                                                    51.120,- Kč

Modernizace vybavení pro rozvoj vzdělávání – Základní škola Dvorce –

Výběr dodavatele stavebních prací

Výzva k předložení nabídky
Příloha 1 – Specifikace předmětu výběrového řízení
Upřesnění zadávací dokumentace uchazečům

Modernizace vybavení pro rozvoj vzdělávání – Základní škola Dvorce –

Výběr dodavatele vybavení

Výzva k předložení nabídky
Příloha 1 – Specifikace předmětu výběrového řízení
Upřesnění zadávací dokumentace uchazečům

Stavební úpravy místních komunikací

Podrobné informace

Stavební úpravy školní jídelny a družiny Dvorce, č.p. 55, Olomoucká ulice

V období od 1.11.2006 do 31.01.2009 zrealizovala Obec Dvorce projekt s názvem „Stavební úpravy školní jídelny a družiny Dvorce, č.p. 55, Olomoucká ulice“.

Projekt řešil rekonstrukci v rámci objektu školní jídelny, kuchyně a školní družiny v obci Dvorce. Rekonstrukce se týkala prvního podzemního a prvního nadzemního podlaží objektu, kdy vybouráním a dozděním některých svislých stavebních konstrukcí došlo k novému dispozičnímu řešení stávajících prostor jídelny a kuchyně. Toto nové vnitřní uspořádání splňuje hygienické požadavky a normy (odstraněno bylo např. křížení provozů – křížení pohybů lidí a potravin na společných komunikačních plochách, ošetřeno bylo hygienické skladování a příprava potravin, došlo k zamezení nebezpečí kontaminace potravin), zvýšila se efektivita činnosti kuchyně, bylo vytvořeno nové zázemí šaten a sociálního zařízení pro zaměstnance i děti. Současně vznikla nová herna pro děti, došlo k obměnění a doplnění již nevyhovujícího technologického vybavení varny a v neposlední řadě došlo k prostorovému rozšíření jídelny pro potřebný počet jídelních míst a požadovanou rychlost a četnost obrátky dětí v jídelně.

Realizací projektu tak došlo ke zkvalitnění infrastruktury školského zařízení v obci.

Význam realizace projektu spočívá rovněž v jeho přispění k ochraně a zlepšení životního prostředí, neboť v rámci projektu došlo k umístění spotřebičů s nízkou energetickou spotřebou, odlučovače tuků či zařízení z hygienických materiálů.

V návaznosti na realizaci projektu byl v objektu také zaveden systém odděleného třídění odpadů a jejich ekologického nakládání.

Celkové náklady projektu byly stanoveny na 5.821.854,00 Kč. Na realizaci projektu získala Obec Dvorce dotaci ze Strukturálních fondů EU prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko. Částka dotace z rozpočtu Regionální rady byla přiznána ve výši 5.246.464,95 Kč. Zbývající částku nákladů Obec Dvorce profinancuje z rozpočtu obce Dvorce.

Identifikace projektu:

Název projektu:

„Stavební úpravy školní jídelny a družiny

Dvorce, č.p. 55, Olomoucká ulice“

Operační program:

ROP NUTS II

Moravskoslezsko

Prioritní osa: Rozvoj venkova
Oblast podpory: Rozvoj venkova
Výzva:

Výzva č. 4.1 – 01

Rozvoj venkova